четвер, 25 квітня 2013 р.

"Сака Парадрія" Костянтина Тищенка.

Українська мова і іранські мови мають спільне походження - індоєвропейську мовну сім*ю. З цього можна зробити важливий висновок, що багато слів в українській мові, які, як рахує професор Костянтин Тищенко попали до нас в часи Перської імперії , є за походженням із згаданої мовної сім*ї, а це мініум ще 1500 років до того...
В Україні є 7 (сім) процентів геному "месопотамської" гаплогрупи (j) ?! В Першій і Другій скіфо-перській війні перси втратили 200 і 80 тисяч війська. Цілком очевидно, що частина того перського війська залишилась живою і продовжила своє життя в якості рабів у Скіфії. Проживши певний час ці перські раби отримали скіфську грінкарту і залишились у Скіфії жити навічно. Перед скіфо-перськими війнами було ще кілька походів самих скіфів в Азію, очевидно, що вони назад з пустими руками не поверталися.
Коли останній перський цар Дарій Третій воював із Олександром Македонським, у нього були, як союзники - скіфи, скіфська кіннота. Нічого тоді кращого, сильнішого за неї у світі не було - читайте уважно Арріана. Не тільки люди в цій кінноті були закуті в броню, але й коні!!! Вернувся цей скіфський експедиційний корпус додому, також очевидно з трофеями.
І наостанок, мовознавче: "Сака Парадрія" - "Скіфія Заморська" - такий переклад з перської К.Тищенком. В українській мові є префікс "за" і є префікси "пере, перед", які між собою за значенням дуже різняться. За Словником Б.Грінченка прадавнє слово "пара" має, аж сім значень. Рахування "парами" є дуже давньою, особливою традицією. Очевидно, що іранське словотворення "парадрія" і відповідає цій "двійковій" системі числення, творення: море  "знаходилося" між двома подібними об*єктами. Крім того в українській мові слів із такими префіксами "пере, перед" є дуже багато! В згаданому Словнику Б.Грінченка від С.108 до С.145. Наші предки могли слово "парадрія" перекласти, як "заморська", могли залишити його без перекладу, адже у них є і було слово "пара", але щоб перекладати це слово на "передрієве" - це дуже і дуже сумнівно, щоб вони таке зробили....
"Сака Парадрія" - це офіціяльна назва і дуже  дивно виглядають тут наші предки, як великі любителі перського офіціозу??? Це смішно!
В цілому, як бачимо накладання невирішених питань скіфології на невирішенні питання мовознавства і інших наук породжують ось такі механістичні "сенсаційні" речі. Але подякуємо, Костянтину Тищенко, що  українське суспільство тепер  буде цікавитися скіфами більш широко, а ніж до того часу.

Немає коментарів:

Дописати коментар